U Münchenu se prošli tjedan na sajmu graditeljstva okupio rekordan broj izlagača, njih čak 2.250, a brojka od 250.000 posjetitelja, od kojih je njih 85.000 (najviše ikad) stiglo iz inozemstva, potvrđuje kako je BAU 2019 bio rekordan sajamski događaj. Organizatori ističu kako je pokazano veliko zanimanje posjetitelja za sustav automatizacije zgrada i BAU IT ističe važnost digitalizacije koja se konačno uključuje u građevinski sektor. Nastupili su i mnogobrojni hrvatski izlagači, dio ih je okupila HGK, a dio njih na samostalnim štandovima. Čakovečka Pana ima kontinuitet nastupa u Münchenu, stoga direktorica Nikolina Babić uspješno ocjenjuje ovaj nastup. Uspjeli smo ostvariti veliki iskorak u prodaji na njemačko tržište, koje je već sada nama postalo glavno izvozno tržište. Continue Reading →